Aicinām uz bērnu, ģimenes un veselības svētkiem!

Šī gada 1. jūnijā Vērmanes dārzā Rīgā norisināsies vēl nebijis pasākums: cilvēki svinēs bērnību ar piena garšu.

Rīdzinieki un pilsētas viesi varēs apmeklēt īpašu piena un tā produktu gadatirgu, kā arī piedalīties dažādās atrakcijās, konkursos un vērot īpašu svētku koncertu. Tas viss notiks par godu mūsu nākotnei – bērniem. Dažādas jautras un priecīgas izdarības notiks visas dienas garumā. Pasākums “Bērnība ar piena garšu” sniegs iespēju vecākiem un bērniem pavadīt kopā veselu dienu aizraujošā un lietderīgā veidā. Viņi varēs atpūsties un izpriecāties, kā arī uzzināt daudz jauna par pienu, tā produktiem un to pozitīvo ietekmi uz veselību. Šī diena būs svētki ikvienam bērnam un pieaugušajam. “Bērnība ar piena garšu” būs himna bērnībai, ģimenei, priekam un veselībai. Piena un piena produktu gadatirgus būs viens no pasākuma centrālajiem notikumiem. Tas piesaistīs ne vien svētku dalībniekus un viesus, bet arī vienkāršu garāmgājējus, kuru ikdienas gaitās ietilpst došanās cauri Vērmanes dārzam.

“Bērnība ar piena garšu” ir lieliska iespēja ikvienam tirgotājam un ražotājam parādīt savu produkciju – gadatirgus atradīsies pašā galvaspilsētas sirdī ģimenes un bērnu svētku laikā. Pasākuma noslēgumā būs vērojams īpašs bērnu priekšnesumu koncerts. Mazos māksliniekus atbalstīs gan vienkārši pasākuma apmeklētāji, gan viņu tuvinieki. Gadatirgus beigsies stundu vēlāk nekā koncerts, dodot iespēju tā dalībniekiem kopā ar saviem vecākiem uzzināt, kādus piena produktus piedāvā vietējie ražotāji. Ikvienam interesentam ir iespēja pieteikt savu dalību gadatirgū līdz šī gada 10. aprīlim.

Pieteikšanās un plašāka informācija par dalības noteikumiem, rakstot uz pasakumi@labdaris.lv vai pa zvanot tālruni 27033942. Pasākums notiks sadarbībā ar labdarības fondu Labdaris.lv un Rīgas domi.

Afiša pdf (anketa latviski, anketa krieviski): afisha_active_Bērnība ar piena garšu

Pieteikšanās: Plašāka informācija pa tālruni 27033942 (Lesia)