Latvijā labākos piena produktus paziņos izstādē “Riga Food 2019”!

Kooperatīvā sabiedrība Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība (LPCS) sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 organizē Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursu, kura uzvarētāji tiks apbalvoti 4. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2019” Ķīpsalā.

Šogad Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursā noteiks labākos šādās kategorijās: “Skābais krējums ar tauku saturu 25%”, “Biezpiens ar tauku saturu 9%”, “Sviests”, “Nogatavinātais puscietais siers” un “2018./2019.gada jaunais piena produkts”.

Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkurss notiks jau 23. reizi un tas ir ieguvis ievērojamu piensaimnieku atsaucību, kā arī profesionāļu un gardēžu novērtējumu. Dalība konkursā Latvijas piena pārstrādātājiem sniedz lielisku iespēju parādīt savu radošo izdomu gan inovatīvu produktu, gan jaunu garšu radīšanā. Katrs produktu ražotājs cenšas pārsteigt patērētāju ar ko nebijušu, parādot piena produktu daudzveidību. 

“Piena produktu konkurss ir kļuvis par tradīciju gan piena produktu ražotājiem, gan lielai daļai patērētāju, īpaši tiem, kas seko jaunumiem un produkta kvalitātei. Viens no svarīgākajiem LPCS uzdevumiem ir Latvijā ražoto piena produktu popularizēšana sabiedrībā, kā arī to kvalitātes un dabīgās izcelsmes apliecināšana. Šī uzņēmumiem ir lieliska iespēja jauno produktu īsā laikā padarīt atpazīstamāku. Ceru, ka šo iespēju izmantos gan tie, kuri piedalās konkursā katru gadu, gan arī jauni dalībnieki. Visiem vēlu veiksmi!” – tā LPCS valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks.

Vēl var pieteikt dalību!

Līdz 12. augustam Latvijas piena pārstrādes uzņēmumi ir aicināti pieteikt dalību Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursam šādās kategorijās: skābais krējums ar tauku saturu 25%, biezpiens ar tauku saturu 9%, sviests, nogatavinātais puscietais siers un 2018./2019.gada jaunais produkts.
Lai piedalītos piena produktu konkursā, pretendentiem ir jāiesniedz rakstisks pieteikums LPCS uz e-pastu: info@piensaimniekusavieniba.lv līdz 2019. gada 12. augustam. Vairāk informācijas var iegūt, zvanot pa tālruni: +371 22035399, vai rakstot uz e-pastu Zanei Jonaitei: info@piensaimniekusavieniba.lv

Skati konkursa nolikumus!

Latvijā reģistrētie piena pārstrādes uzņēmumi aicināti pieteikt dalību!

Lai piedalītos piena produktu konkursā, pretendentiem ir jāiesniedz rakstisks pieteikums LPCS uz e-pastu: info@piensaimniekusavieniba.lv līdz 2019. gada 12. augustam. Vairāk informācijas var iegūt, zvanot pa tālruni: +371 22035399,  vai rakstot uz e-pastu Zanei Jonaitei: info@piensaimniekusavieniba.lv. Ar konkursa nolikumu var iepazīties internetā www.piensaimniekusavieniba.lv un www.rigafood.lv.

Profesionāla žūrija

Šī gada konkursa komisija – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes dekāne un konkursa komisijas vadītāja, asociētā profesore Dr. sc. ing. Inga Ciproviča, LPCS valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” kvalitātes nodaļas vecākā eksperte Inese Ozollapa, Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis, LR Zemkopības ministrijas Pārtikas drošuma un higiēnas nodaļas departamenta direktora vietniece Dace Ugare, LR Zemkopības ministrijas Tirgus un tiešā atbalsta departamenta nodaļas vadītāja Dace Freimane, Rīgas Stradiņa universitātes doktorante, diētas ārste Lolita Neimane, “Maxima Latvija” Procesu un kvalitātes vadības departamenta direktore Dace Grava, “Rimi Latvia” Svaigās pārtikas kategoriju grupas vadītāja Inese Pētersone. 

Labāko apbalvošana

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti uzreiz pēc starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2019” oficiālās atklāšanas ceremonijas 4. septembrī konferenču zālē Nr. 3. Visās produktu kategorijās pirmo trīs vietu ieguvēji saņems “Riga Food 2019” zelta, sudraba un bronzas medaļas, kā arī LPCS atzinības rakstus. 

Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursu rīko kooperatīvā sabiedrība Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1, un konkursu finansiāli atbalsta Zemkopības ministrija. 

“Riga Food” – pārtikas nozares centrālais notikums Baltijā!

Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2019” notiks no 4. līdz 7. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi papildina plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu.

NOLIKUMI: